Odrážadlo Auto Balade Rouge Smoby s hojdačkou červeno-žlté od 6 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Auto Balade je krásna pomôcka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorá sa dá veľmi jednoducho premeniť na detskú hojdačku. Detské odrážadlo a hojdačka v jednom Smoby rastie spolu s dieťatkom od 6 do 36 mesiacov. Keď má dieťa 6 mesiacov, autíčko je položené na hojdacej podložke a kolíše sa ako na hojdačke. Od 8 mesiacov sa môže dieťatko voziť na odrážadle tak, že ho budete držať pomocou vodiacej rodičovskej rúčky. Rúčka je teleskopická a dá sa v prípade potreby odmontovať. Od 12 mesiacov využíva dieťatko svoje rozprávkové autíčko ako chodítko, s ktorým sa učí robiť prvé kroky. Odrážadlo pre deti sa dá využiť až na 4 spôsoby: jazdenie s rodičovskou rúčkou, chodítko, odrážadlo a hojdačka. Všetky prídavné zariadenia sa dajú odmontovať veľmi jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia.

Odrážadlo má na volante klaksón na batérie, ktorý vydáva 3 rôzne melódie. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná, je veľmi pohodlná. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opieranie sa. Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré ho prichytia cez ramienka k sedadlu. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu. Na prednej časti odrážadla sú oči a veľký úsmev, vďaka čomu autíčko pôsobí na najmenšie deti veľmi optimisticky. Červeno-žlté sfarbenie s modrou opierkou je veľmi obľúbená kombinácia u dievčat aj u chlapcov.

Pod sedadlom sa ukrýva úložný priestor, kam si dieťa môže schovať svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Rozmery detského odrážadla sú 54*41*46 cm.

Vlastnosti

 • dizajn autíčka s milým úsmevom
 • vhodné pre chlapcov aj dievčatá
 • teleskopická rúčka pre rodiča
 • hojdací stojan
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia, ale aj ako opora pri chodení
 • dieťa sa na ňom môže aj hojdať
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia37*29*62 cm
Celková dĺžka54 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,75 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.