Odrážadlo s bagrom Abrick Les Maxi Écoiffier so 6 kockami od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo s bagrom Abrick Les Maxi je nádherné odrážadlo pre chlapcov aj dievčatá už od 12 mesiacov. Odrážadlo je vyhotovené v čierno-žltej farebnej kombinácii, vyzerá realisticky ako skutočné stavebné auto, pričom má v prednej časti pohyblivú lyžicu, ktorú malý stavbár ovláda pomocou riadiacich pák. Súčasťou odrážadla je aj sada 6 kociek, ktoré sa dajú uložiť pod vyklápateľné sedadlo, kde sa skrýva praktický úložný priestor. Sedadlo je v zadnej časti mierne vyvýšené a ergonomicky tvarované pre čo najväčšie pohodlie malých šoférov. 

Celkové rozmery odrážadla sú 66*28*33 cm. Detské odrážadlo nie je len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú nové farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú hry na profesie, pričom si vyskúšajú úlohu šoférov, stavebníkov a konštruktérov stavieb. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková dĺžka66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,26 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné