Oblečenie sada 40 years Mon Grand Poupon Corolle pre 36 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Všetko najlepšie k narodeninám, Corolle! Nádherné oblečenie pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle pomôže vášmu dieťatku osláviť 40. narodeniny značky vo veľkom štýle. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka nielen jedinečnou bábikou Corolle, ale aj množstvom doplnkov s jedinečným dizajnom. Nádherné tričko a suknička s narodeninovým motívom sú určené pre bábiku Corolle s veľkosťou 36 cm. Oblečenie pre bábiku dôkladne prepracované do toho najmenšieho detailu pripomína skutočné oblečenie pre dievčatká. Toto náhradné oblečenie pozostávajúce z trička, sukne a čelenky je vyrobené z jemného, no kvalitného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk i pohladenie.

Krásne oblečenie s narodeninovým dizajnom pôsobí na prvý pohľad ako oblečenie od módneho návrhára a deťom prinesú množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok. S nádherným oblečením Corolle môžu deti svoju bábiku prezliekať kedykoľvek sa im zachce. Dokonale prepracované detaily a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Corolle
  • tričko a sukňa s narodeninovým motívom
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...