Oblečenie Layette set Mon Grand Poupon Corolle pre 36 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Prekrásne oblečenie Layette set pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle premení každú hru s bábikou na nezabudnuteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu oblečieme bábiku vášho dieťatka do krásneho overalu s čiapočkou, nohavičkami, ponožkami a cumlíkom. Prekrásne oblečenie pre bábiku je zladené farebne aj vzorovo a vyzerá na nerozoznanie od skutočného oblečenia. Krásna súprava pozostávajúca zo vzorovaného overalu a doplnkov určená pre bábiku Mon Grand Poupon s veľkosťou 36 cm má dôkladne prepracované a deti ju môžu s radosťou kombinovať s ostatnými módnymi doplnkami značky Corolle.

Roztomilý prúžkovaný overal s potlačou plameniakov, čiapka, ponožky, nohavičky a cumlík deťom dovolí prezliekať bábiku kedykoľvek sa im zachce a počas hry si môžu vymyslieť vlastný príbeh. Dokonale prepracované detaily tohto oblečenia a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Corolle
  • 5-dielna súprava s overalom
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery1*25*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,12 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.