Oblečenie Overall Dress Denim Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Prišiel čas krásne sa vyobliekať! Nádherné šaty pre bábiku Overall Dress Denim Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle premenia každú hru s bábikou na neuveriteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka nielen jedinečnou bábikou Corolle, ale aj množstvom doplnkov s nádherným dizajnom. Nádherné džínsové šaty s kvetinovým opaskom sú určené pre bábiku Corolle s veľkosťou 36 cm. Šatky na traky s gombíkmi sú dôkladne prepracované do toho najmenšieho detailu a pripomínajú skutočné oblečenie pre deti. Toto jedinečné oblečenie pre bábiku Corolle je vyrobené z jemného, no kvalitného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk i pohladenie.

Výnimočné džínsové šatky Overall Dress Denim Ma Corolle pôsobia na prvý pohľad ako oblečenie od módneho návrhára a deťom prinesú množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok. Dokonale prepracované detaily šiat s krásnym opaskom a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Corolle
  • džínsové šaty s opaskom
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in France
Farbačierna
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné