Oblečenie Jumpsuit Starlit Night Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Prezliekanie bábiky nebolo nikdy zábavnejšie! Nádherný overal pre bábiku Jumpsuit Starlit Night Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle premení každú hru s bábikou na neuveriteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka nielen jedinečnou bábikou Corolle, ale aj množstvom doplnkov s nádherným dizajnom. Očarujúci tmavý overal so strieborným opaskom a golierom padne bábike Ma Corolle s veľkosťou 36 cm ako uliaty. Krásny dlhý overal so striebornými prvkami je prepracovaný do toho najmenšieho detailu a deti ho môžu kombinovať s iným oblečením podľa vlastnej fantázie. Toto jedinečné oblečenie pre bábiku Ma Corolle je vyrobené z jemného, no kvalitného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk i pohladenie.

Vďaka tomuto výnimočnému dlhému overalu z kolekcie Starlit Night Ma Corolle bude hra s bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok. S nádherným overalom Corolle môžu deti svoju bábiku prezliekať kedykoľvek sa im zachce a zároveň si rozvíjajú svoju fantáziu. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Ma Corolle
  • overal vo farbe nočnej oblohy
  • strieborné detaily
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.