Oblečenie Dress Pink Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Štýlové letné šaty Dress Pink pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle premenia každú hru s bábikou na skvelú módnu prehliadku. Ako jediný eshop na trhu oblečieme bábiku vášho dieťatka do týchto krásnych romantických šiat s volánmi. Prekrásne šaty pre bábiku áčkového strihu zdobí kvetinový vzor a romantické volány, ktoré šatám dodávajú letný nádych. Krásne letné šaty určené pre bábiku Ma Corolle s veľkosťou 36 cm majú dôkladne prepracované detaily a pripomínajú skutočné oblečenie pre deti. Toto prvotriedne oblečenie pre bábiku Corolle je vyrobené z jemného, no kvalitného materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk i pohladenie.

S nádhernými letnými šatami Dress Pink s romantickými volánmi môžu deti svoju bábiku prezliekať kedykoľvek sa im zachce a počas hry si môžu vymyslieť vlastný príbeh. Dokonale prepracované detaily tohto oblečenia a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Oblečenie Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • oblečenie pre bábiku Ma Corolle
  • vzorované šaty s volánmi
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.