Obedová súprava v kufríku Disney Princezné Smoby s 20 doplnkami

Popis produktu

Smoby obedová súprava Disney Princezné v kufríku je krásna súprava detských riadikov pre všetky dievčatká, ktoré sa rady hrajú na hostiteľky a chcú svojim kamarátkam vystrojiť poriadnu hostinu. Sada na stolovanie s obrázkami slávnych princezien ako napríklad Bella, Snehulienka, Popoluška, Zlatovláska či Ariel je vhodná pre deti od 3 rokov. Je to krásny doplnok do každej detskej kuchynky, no deti sa s ním zahrajú aj pri iných hrách. Balenie obedovej súpravy obsahuje 20 doplnkov v žiarivých farbách. Kombinácia pestrej žltej, ružovej a bielej farby na tanierikoch, pohároch a príboroch poteší každé dievčatko . Je to ideálny darček pre všetky malé princezné, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci.

Detská obedová sada Disney Princezné prichádza v praktickom balení v kufríku, takže po každej hre si môžu dievčatká riadiky opäť odložiť a nestratia ich. Hračky majú uložené pekne na jednom mieste. Pestré farby zabezpečia, že dievčenská súprava s motívom Disney Princezien bude aj skvelým doplnkom do detskej izby. Prostredníctvom súpravy na stolovanie či obedovanie sa rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Deti sa tiež môžu naučiť pravidlá stolovania.

Vďaka pekným farbám, rozprávkovému motívu a realistickému prevedeniu táto hračka pre hostiteľky podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti môžu vymýšľať rôzne recepty a spôsoby stolovania pre seba a svojich najbližších. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne. Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky majú zaoblené hrany, aby sa dieťa pri hre nezranilo. Použité materiály na hračkách Smoby spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*11*24 cm
Rozmery balenia26*11*24 cm
Hmotnosť0,64 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.