Obedová súprava s podbradníkom Bébé Calin Corolle pre 30 cm bábiku 5 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Mňam, je čas obeda! Rozkošná obedová súprava s podbradníkom Bébé Calin z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať vo výbavičke žiadneho dieťatka, ktoré má doma krásnu bábiku Bébé Calin. Obedová súprava s nádherným francúzskym dizajnom pozostáva z 5 doplnkov a tvorí ju fľaša na pitie mlieka s cumlíkom, pohár s pomarančovým džúsom, roztomilý podbradník s krásnymi ilustráciami, miska s kašou a lyžička na kŕmenie. Táto súprava 5 doplnkov pre každú bábiku Corolle s veľkosťou 30 cm pozdvihne hru na vyššiu úroveň a starostlivosť o bábiku bude vďaka týmto pomôckam jedinečná a deti nikdy neomrzí.

Krásna obedová súprava Bébé Calin s nevyhnutnými pomôckami má dokonale prepracované detaily, vďaka čomu pripomína skutočné doplnky starostlivosti o bábätko. Kŕmenie bábiky Corolle s touto súpravou na jedenie priblíži deti svetu dospelých, pomôže im precvičovať jemnú motoriku, rozvíjať komunikačné schopnosti, ale aj fantáziu a kreativitu. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Krásna obedová súprava je vďaka prvotriednym materiálom príjemná na dotyk a po každej stránke je prispôsobená veku dieťatka.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • obedová súprava pre bábiku
  • 5 krásnych doplnkov
  • od 18 mesiacov
  • pre bábiku s veľkosťou 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku30 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...