Obchod supermarket s nákupným vozíkom 100% Chef Écoiffier s pokladňou a potravinami od 18 mes

Popis produktu

Obchod supermarket 100% Écoiffier je moderný detský obchodík, s ktorým sa zahrajú deti už od 18 mesiacov. Obchodík pre deti obsahuje množstvo doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú koláčiky, ovocie, hamburger, nápoje, krabičky s cestovinou, rajčinovou omáčkou a podobne. Súčasťou obchodíku je praktická pokladňa a platobná karta. Obchod je vyhotovený z kvalitných materiálov v šedej, zelenej a bielej farebnej kombinácii s nápisom 100% Chef. Jednotlivý tovar si detičky môžu uložiť do predajných políc, na ktorých sú uvedené ceny čiarové kódy. Súčasťou obchodíka je aj kvalitný nákupný košík.

Hra na predavačov deti nielen zabaví, taktiež im pomáha s optimálnym vývinom. Obchodík je vernou napodobeninou skutočného obchodu, takže dieťa bude mať pri hre realistický pocit. Deťom sa počas hry na obchodníkov rozvíja logické myslenie, fantázia a predstavivosť. Manipuláciou s malými doplnkami sa rozvíja aj ich jemná motorika. Dieťa sa s obchodíkom pre deti naozaj dobre zahrá, pričom môže k hre pozvať svojich súrodencov, či kamarátov. Spoločne sa môžu učiť, ako sa správne nakupuje a porovnávať ceny jednotlivých produktov. Približujú sa svetu dospelch, učia sa zodpovednosti. Detský obchodík má rozmery 48*40*72 cm. 

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné