Obchod rýchle občerstvenie Fast Food 100% Chef Écoiffier s kávovarom hamburgerom a 23 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Obchod rýchle občerstvenie Fast Food 100% Écoiffier je kvalitný detský obchodík, ktorý je vhodný už od 18 mesiacov. Obchodík pre deti obsahuje 23 doplnkov, ku ktorým patrí rôzny tovar, medzi ktorým sa nachádzajú koláčiky, ovocie, hamburger, ovocie, nápoje, fľašky s kečupom, poháriky, pizza, vysmážané kuriatko a jogurt. Súčasťou obchodíku je praktický kávovar a platobná karta. Detský obchod je vernou napodobeninou skutočného obchodíka, takže dieťa bude mať pocit, akoby naozaj nakupovalo, či predávalo. Obchod je vyhotovený z kvalitných materiálov v zeleno-hnedej farebnej kombinácii s nápisom Fast Food. Jednotlivý tovar si detičky môžu uložiť do predajných políc.

Hra na predavačov je nielen veľmi zábavná, ale pomáha tiež s optimálnym vývinom dieťaťa. Deťom sa počas takejto hry rozvíja fantázia a kreativita. Manipuláciou s malými doplnkami sa rozvíja aj ich jemná motorika. Dieťa sa s obchodíkom pre deti naozaj dobre zahrá, pričom môže k hre pozvať svojich súrodencov, či kamarátov. Spoločne sa môžu učiť ako sa správne nakupuje a porovnávať ceny jednotlivých produktov. Deti sa tak približujú svetu dospelých, učia sa zodpovednosti. Detský obchodík má rozmery 48*26*72 cm. 

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*72 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,75 kg
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné