Obchod s chladiacim boxom Fresh City Market Smoby s elektronickou pokladňou skenerom a 34 doplnkov

Popis produktu

Obchod s chladiacim boxom City Market od francúzskeho Smoby je špičková hračka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Malí podnikatelia sa potešia nielen modernému dizajnu obchodíku, ale taktiež aj jeho funkciám a doplnkom. Obchodík je zhotovený v krásnych farebných odtieňoch tyrkysovej, sivej a zelenej farby, ktoré mu dávajú originálny vzhľad a bude výborným doplnkom do každej detskej izby. Obchod pre deti Smoby má pokladňu s funkčnou kalkulačkou a elektronický skener tovaru, ktorý po svieti a vydáva zvuk. Je malou replikou skutočného obchodu s množstvom tovaru, medzi ktorým si deti nájdu rôzne krabice s potravinami, a v originálnom chladiacom boxe si odložia obľúbené mrazené potraviny. Ďalší sortiment si deti vyložia do regálov nad pultom aj v bočných častiach obchodu. 

Hodnota tovaru sa dá spočítať priamo na kalkulačke pokladne a následne sa zobrazí na displeji. Mince i bankovky majú svoje miesto v integrovanej kase na pokladničnom pulte. Hrou na obchod sa deti zoznamujú s princípom počítania a učia sa pochopiť hodnotu peňazí. Pri nákupe si deti tovar vkladajú do nákupného vozíka na kolieskach. Spolu sa v detskom obchode nachádza až 34 doplnkov. Obchodík je vybavený taktiež mikrofónom a praktickými hodinami, ktoré sú umiestnené nad predajnou plochou a vedľa hodín je oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa otváracích hodín.

Detský market pre deti Smoby je vysoký 90 cm a celkové rozmery tejto modernej hračky sú 49*39*90 cm. Pre zvukové i svetelné efekty je potrebné použiť 2 batérie typu 1 x LR57, 1 x CR2032, ktoré sú súčasťou balenia.  Obchodík City Market je detailne prepracovaná a veľmi zábavná hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Zahrať sa s ním môže naraz hneď niekoľko detí, jeden bude pokladník a druhý zákazník. Deti sa nielen dobre zabavia, ale pri hre získavajú základy sociálneho cítenia a rozvíjajú komunikačné schopnosti. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Francúzska spoločnosť Smoby prináša deťom moderné hračky vyrobené z kvalitných plastových materiálov. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria, takže sa dieťa môže hrať úplne bez obáv. Plast na hračkách Smoby je jemný a príjemný, je to plast zamatový na dotyk. Všetky produkty majú zaoblené hrany, aby sa predišlo úrazu detí na ostrých hranách či rohoch. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, sú najlepším darčekom pre vašich najmenších

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*39*90 cm
Celková výška90 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka49 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,2 kg
NoteBattery: 1 x LR57, 1 x CR2032 included
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.