Náučné hry Učíme sa Naše telo Educa 4 puzzle po španielsky od 4-7 rokov

Popis produktu

Náučná hra Učíme sa Naše telo od španielskeho výrobcu Educa je originálny darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 4-7 rokov. Táto praktická sada hier obsahuje 4 druhy puzzle, s ktorými sa deti zahrajú na doktorov. Tešiť sa môžu na obrázky ľudského tela, ktoré poskladajú do šablóny, ktorá obsahuje popisy jednotlivých orgánov a kostí v španielčine. Malí lekári tak získajú základy z anatómie a zároveň si precvičia základy španielskeho jazyka. Pri skladaní si zlepšujú pamäť a koncentráciu, rozširujú si slovnú zásobu a taktiež si rozvíjajú logické myslenie. Sada dielikov je vyrobená v najvyššej kvalite a zameriava sa na všestranný rozvoj dieťaťa.

Deti sa pri skladaní rôznych dielikov nielen zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí a to zábavným spôsobom. S touto skladačkou bude vaše dieťa správne spájať dohromady obrázky s ľudským telom. Náučná hra sa výraznou mierou podieľa na kreativite dieťaťa a na rozvoj fantáziepredstavivosti. Náučné hry pre chlapcov a dievčatá sú dôležité už od útleho veku. Jednotlivé dieliky skladačiek sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. 

Detská hra s puzzle a skladačkami rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Deti sa učia koncentrovať, vnímať detaily a rozvíja sa ich jemná motorika i logické myslenieŠpanielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodSpain
Rozmery balenia25*25*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle4
JazykSpanish
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné