Náučné hry Učíme sa počítať Educa 24 dielov od 4-7 rokov

Popis produktu

Náučná hra Učíme sa počítať od španielskeho výrobcu Educa je perfektná sada detských skladačiek pre deti od 4 do 7 rokov.. Táto praktická súprava obsahuje 24 skladačiek, ktoré budú u vašich detičiek rozvíjať logické myslenie a matematické schopnosti pomocou krásnych obrázkov jahôd, hríbikov, hrozienka, cukríkov a iných pochúťok. Deti sa budú zabávať pri skladaní jednotlivých obrázkov s číslami do pripravenej šablóny, ktorá im po otočení odhalí, či správne priradili číslo k cestujúcim na druhom obrázku. Hravým spôsobom si tak precvičia pamäť a koncentráciu. Nadčasová sada je vyrobená v najvyššej kvalite a zameriava sa na správny, všestranný rozvoj dieťaťa.

Deti sa pri skladaní rôznych dielikov nielen zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí a to zábavným spôsobom. S touto skladačkou bude vaše dieťa spájať dohromady obrázky tak, aby boli matematicky správne. Náučná hra sa výraznou mierou podieľajú na rozvoj fantázie, predstavivosti, dieťa sa učí logicky premýšľať. Náučné hry pre chlapcov a dievčatá sú dôležité už od útleho veku. Jednotlivé dieliky skladačiek sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. 

Detská hra s puzzle a skladačkami rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Deti sa učia koncentrovať, vnímať detaily a rozvíja sa ich jemná motorika i logické myslenie. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia23*23*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle24
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.