Náučná hra tabuľa Píš a zmaž Dohány zošit modré - Učíme sa písať anglické slová pomocou obrázkov

Popis produktu

Rozvíjajte kreativitu vášho dieťaťa už odmalička pomocou náučných a didaktických pomôcok. Náučná hra tabuľa Píš a zmaž od Dohány je vhodná pre deti od 3 rokov a je zameraná na precvičovanie si písania anglických slov pomocou obrázkov.

S náučnou hrou na precvičovanie si písania anglických slov pomocou obrázkov sa dieťa hravo a jednoducho učí správne písať anglické slová, pričom si zlepšuje jemnú motoriku, rozvíja fantáziu a predstavivosť. K dispozícii má zošit s rôznymi obrázkami, ktoré ho naučia správne napísať ich názvy v anglickom jazyku. Celú náučnú hru si dieťa môže precvičovať neustále vďaka zmazateľnému peru a špongii. Navyše praktický zošit bude mať vždy po ruke a môže sa učiť a zabávať napríklad cestou autom. Rozmery zošita sú 30*21*1 cm.

Dohány je maďarský výrobca kvalitných hračiek, ktorý vznikol ako rodinná firma v roku 1989 a tento status si udržal dodnes. Dohány garantuje trvalo vysokú kvalitu, spoľahlivé a rýchle služby a konkurencieschopné ceny. Hračky značky Dohány majú atraktívny dizajn a kvalitné prevedenie, ktoré odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu detí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery30*21*1 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.