Náučná hra Písmená abecedy Dohány (jazykové verzie SR, CR, HU, RO) od 5 rokov

Popis produktu

Rozvíjajte kreativitu vášho dieťaťa už odmalička pomocou náučných a didaktických pomôcok. Detská hra Písmená abecedy od Dohány je vhodná pre deti od 5 rokov a môžete si ju objednať v rôznych jazykových variáciách. Vybrať si môžete zo 4 jazykových verzií v slovenčine, češtine, maďarčine alebo rumunčine. (Jazykovú preferenciu prosím napíšte v poznámke objednávky.)

S detskou hrou Písmená abecedy sa dieťa hravo a jednoducho učí písať a používať všetky písmená abecedy. Pomocou kartičiek, na ktoré sa dá písať a následne napísaný text zmazať, si môže vaše dieťa dané aktivity precvičovať neustále. Navyše praktické kartičky bude mať vždy po ruku a môže sa učiť a zabávať napríklad cestou autom. Vo výbave náučnej detskej hry Písmená abecedy sú okrem kartičiek aj zmazateľné pero a špongia. Váš drobec viac nemusí používať len klasický papier, s praktickými kartičkami sa vie pekne hrať i učiť zároveň.

Dohány je maďarský výrobca kvalitných hračiek, ktorý vznikol ako rodinná firma v roku 1989 a tento status si udržal dodnes. Dohány garantuje trvalo vysokú kvalitu, spoľahlivé a rýchle služby a konkurencieschopné ceny. Hračky značky Dohány majú atraktívny dizajn a kvalitné prevedenie, ktoré odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu detí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery19*18*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.