Náučná hra Les Émotions Educa Učíme sa emócie s obrázkami 55 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Náučná hra Les Émotions od španielskej spoločnosti Educa predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 4 rokov. Originálna spoločenská hra Učíme sa emócie pozostáva z 55-dielnej súpravy, v ktorej sa nachádzajú obrázkové kartičky s vyjadrením jednotlivých emócií (obrázky s popisom vo francúzštine), penový valec, špagátik, 25 kariet s prekvapením, brožúrka emócií a inštrukcie vo francúzštine. Kooperatívna hra je určená pre viaceré deti, kamarátov a súrodencov, využijú ju aj rodičia pri utužovaní vzťahov so svojimi deťmi.

Spoločenská hra s vyjadrovaním emócií pomôže deťom vytvoriť plnohodnotný priestor pre komunikáciu so svojimi blízkymi a zdieľanie svojich emócií. Učia sa, ako komunikovať svoje pocity zábavnou formou, dávajú najavo emócie a získavajú zdravú sebadôveru. Porozumejú potrebám iných ľudí, rozvíjajú si empatiu. Spoločenská hra zaujme deti na prvý pohľad, zabaví ich na dlhé hodiny. Hra je lokalizovaná vo francúzskom jazyku.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Špecializuje sa najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier pre deti, hračky spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie. V ponuke firmy Educa je množstvo náučných hier a puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. Náučné hry Educa pomáhajú všestranne rozvíjať vaše dieťatko, zabaví sa s nimi celá rodina.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia25*25*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.