Spoločenská hra Matching 123 Number Game Janod od 3 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Matching 123 Number Game je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Táto hra pre deti je ideálna na učenie sa čísel, je vyrobená z pevného kartónu. V balení je spolu 40 dielikov s rôznymi farebnými obrázkami mláďat. Cieľom hry je spojiť kartónové dieliky, kde počet mláďatiek a kúskov potravy zodpovedá číslu a zvieratku - mamičky. Deti sa pri tejto zaujímavej hre zabavia na dlhý čas, rozvíjajú logické myslenie a tiež postreh. Spoločenská hra pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky JANOD majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, deti sa učia čísla. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca nádherných kvalitných hračiek pre deti s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre 2 až 4 hráčov
  • v balení je 40 dielikov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálna na učenie sa čísel
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.