Nákupný vozík z textilu Shopping Trolley Green Tender Leaf Toys s drevenou konštrukciou

Popis produktu

Nákupný vozík z textilu Shopping Trolley je špičková hračka pre všetkých malých zákazníkov od 3 rokov. Moderný nákupný vozík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Pozostáva z veľkej zelenej nákupnej tašky z prvotriedneho textilu, ozdobenej umeleckými motívmi ovocia a zeleniny, a pevnej, odolnej drevenej konštrukcie s veľkými červenými kolieskami, vďaka ktorým si chlapci aj dievčatá svoj nákup ľahko odvezú.

Stabilný a pevný vozík je vyrobený z prvotriedneho dreva, vydrží vašim deťom dlhé roky, pričom sa s ním zabaví aj ďalšia generácia detí. Je to vynikajúci doplnok aj k detským kuchynkám a obchodíkom, zahrajú sa s ním aj viaceré deti pri hre na predavačov a zákazníkov. Štýlové farebné vyhotovenie vozíka a pravý britský dizajn vytvorí očarujúcu atmosféru v každej detskej izbičke. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva je bezpečný pre každé dieťa a na výrobe vozíka sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Vozík z dreva rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť, pri hre na rôzne povolania s ostatnými deťmi sa zlepšujú aj komunikačné schopnosti, získava sebavedomie a trénuje si jemnú motoriku pri vození nákupu, hračiek a iných doplnkov. Nadčasový vozík podporuje v deťoch kreatívneho ducha, učia sa dívať na veci svojím vlastným, jedinečným spôsobom. Rozmery produktu sú 30*24*63 cm, pričom je držadlo vytvarované pre malé detské rúčky vo výške 63 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nákupný textilný vozík pre deti
  • pevná odolná drevená konštrukcia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery30*24*63 cm
Celková výška63 cm
Rozmery balenia27*5*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.