Nákladné auto Power Worker Dumper + Figurine BIG pracovný stroj 33 cm s gumenými kolesami od 2 rokov

Popis produktu

Nákladné auto Power Worker Dumper je vynikajúci detský pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Žlté nákladné autíčko s figúrkou šoféra očarí deti na prvý pohľad a spolu s ním sa zahrajú na povolanie stavbárov. Odolné mäkčené kolieska poskytujú autu stabilitu a deti sa s ním zabavia ako v detskej izbe, tak aj na pieskovisku či pláži. Robustné a pevné plastové diely sú zárukou, že nákladné auto vydrží vašim deťom dlhé roky. Korba na autíčku je vyklápateľná, dieťa si v nej môže voziť stavebný materiál. Pri hre si dieťa rozvíja fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. 

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nákladným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Produkt má rozmery 33*20*23 cm. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. Autíčko si aj po rokoch hrania zachová svoje krásne farby vďaka UV filtru, ktorý bráni vyblednutiu farieb.

Nákladné auto BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Hmotnosť950 g
Objem LÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.