Nákladné auto Power BIG dĺžka 33 cm+nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm od 24 mes

Popis produktu

Set nákladné auto Power BIG a nakladač pracovný stroj je vynikajúca sada pracovných hračiek pre všetkých malých chlapcov od 2 rokov, ktorí radi budujú nové veci. Set hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže nielen ušetríte, ale aj prekvapíte svoje deti kvalitnými hračkami od nemeckého výrobcu BIG. Hračky z radu Power BIG v žltej  farbe pripomínajú reálne stavebné stroje, vďaka realistickému vyhotoveniu a dizajnu sa deti zahrajú na ozajstných stavbárov.

Nákladné auto pre deti Power BIG od 2 rokov

Veľké nákladné auto Power BIG je hračka vhodná pre chlapcov od 2 rokov. Detské nákladné auto má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovné auto pre deti je v žltom farebnom prevedení a je vyrobené z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Auto je robustné a má vyklápaciu korbu, na ktorú môžu deti naložiť piesok, prepraviť ho na iné miesto a jednoducho vyklopiť.

Toto nákladné auto neobsahuje malé časti, UV filter chráni plast pred vyblednutím a tak zostanú farby dlho žiarivé. Detský nákladiak je dlhý 33 cm a korba má kapacitu 1 liter. V prípade znečistenia hračky, ju jednoducho umyjete pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo hrať stále iba s čistou hračkou. Značka BIG poskytuje na výrobky nadštandardnú  záruku až 3 roky. 

Vlastnosti 

  • pre deti od 2 rokov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

Detský nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladač má jemné kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivé rameno s veľkou lyžicou s kapacitou 0,5 l prispôsobenou pre detské rúčky. Ramenom sa dá hýbať hore a dole, a podobne sa dá samostatne hýbať aj lyžicou. Detský nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nakladačom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Veľký detský nakladač je dlhý až 47 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský nakladač BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. 

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka33 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Farbažltá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.