Nákladné auto Truck XL Écoiffier 63 cm s vedro setom a mlynom do piesku od 18 mes

Popis produktu

Nákladné auto Truck XL od francúzskej spoločnosti Écoiffier je nádherná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, pričom prichádza v sade spolu s vedro setom a mlynom do piesku. Veľké červeno-modré nákladné autíčko má šesť kvalitných koliesok a vlečku s nákladným priestorom. Vo sade do piesku dieťa nájde aj krásne vedierko so sitkom, lopatku, hrabličky, dve formičky do piesku v tvare mušlí. Okrem toho sa môže tešiť aj na červený mlyn, cez ktorý môže presýpať piesok alebo prelievať vodu a tak sa výborne zabávať.

Nákladné autíčko s vedro setom a mlynom sa stane obľúbenou sadou hračiek do piesku, potešia sa jej chlapci aj dievčatá. Krásne farby na hračkách podnecujú fantáziu a predstavivosť najmenších detí. Zlepšujú si jemnú motoriku, vytvárajú v piesku nové tvary a stavby. Trávia svoj voľný čas na čerstvom vzduchu, hrajú sa na dvore, záhrade, pieskovisku, ale sa zahrajú aj vnútri. Nákladné autíčko má dĺžku 63 cm. Hračky sú vyrobené z kvalitného plastu, bezpečného pre deti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý produkuje kvalitné plastové hračky pre deti. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany. Écoiffier pri výrobe dodržiava prísne bezpečnostné predpisy EÚ, takže sa rodičia nemusia báť o bezpečnosť svojich detí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Farbačervená
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné