Nákladné auto Dumper Power Worker BIG pracovný stroj 33 cm - gumené kolesá od 2 rokov

Popis produktu

Nákladné auto Dumper Power Worker je výborný detský pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Nákladné auto prekvapí deti oranžovo-žlto-šedou farebnou kombináciou, takže budú mať pri hre na stavbárov realistický zážitok. Kvalitné gumené kolesá poskytujú autu výbornú stabilitu a pri hre v interiéri nepoškriabu podlahu. Odolné a kvalitné plastové diely sú zárukou, že nákladné auto vydrží vašim deťom dlhé roky. Korba na autíčku je vyklápateľná, dieťa si v nej môže voziť stavebný materiál. Autíčko neobsahuje malé časti a využitie nájde v interiéri aj exteriéri. Pri hre si dieťa rozvíja fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. 

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nákladným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Produkt má rozmery 33*20*23 cm, pričom jeho dĺžka je 33 cm. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. Autíčko si aj po rokoch hrania zachová svoje krásne farby vďaka UV filtru, ktorý bráni vyblednutiu farieb.

Nákladné auto BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*20*23 cm
Celková dĺžka33 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.