Set nákladné auto Power BIG a bager Power BIG žlté

Popis produktu

Hľadáte nákladné autá pre deti? Siahnite po overenej kvalite nemeckej značky BIG. Máme pre vás skvelý set hračiek, ktorý je cenovo výhodný a zároveň poteší vašu ratolesť hneď 2x. Potešte vaše ratolesti už dnes. 

Detský nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladač má jemné kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivé rameno s veľkou lyžicou s kapacitou 0,5 l prispôsobenou pre detské rúčky. Ramenom sa dá hýbať hore a dole, a podobne sa dá samostatne hýbať aj lyžicou. Detský nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nakladačom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Veľký detský nakladač je dlhý až 47 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský nakladač BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Bager pre deti Power BIG veľký pracovný stroj dĺžka 67 cm od 2 rokov žltý

Detský Power veľký bager BIG je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský bager s veľkými rozmermi má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivú lyžicu s kapacitou až 0,5 l s úchytom prispôsobeným pre detské rúčky. Bager je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento bager s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - bagrom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský bager je dlhý až 67 cm a na ramene má tri pohyblivé kĺby, ktoré poskytujú dieťaťu veľa podnetov pre hru. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Veľký bager BIG je chránený ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Bager BIG vo veľkých rozmeroch je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka47 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbažltá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné