Nakladač Sansibar BIG dĺžka 23 cm čierny od 24 mes

Popis produktu

Nakladač Sansibar BIG je krásne autíčko s jedinečným dizajnom, ktoré je vhodné pre chlapcov od 2 rokov. Nakladač pre deti má gumené kolieska, preto je veľmi odolné. Kolieska sa ľahko čistia a nezanechávajú stopy na podlahe. Detské nákladné auto má čiernu farbu s výraznými modrými detailmi. Dizajn autíčka bol špeciálne navrhnutý tak, aby ho deti mohli ľahko chytiť, tlačiť ho, hrať sa s ním a prenášať ho. Hračkársky nákladiak je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý je ideálny na hru v piesku. Kombinuje v sebe moderný dizajn prázdninového strediska Sansibar so zábavnými možnosťami na detské hry. Vďaka svojej veľkosti 23 cm je autíčko vynikajúce na všetky výlety alebo dovolenky.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Pomocou nakladača s naberacou lyžicou v prednej časti sa deti môžu hrať na stavebníkov. V lyžici môžu deti prenášať piesok, štrk alebo rôzne iné materiály. Jednoduchým naklonením lyžice sa prepravovaný materiál vysype. Oblé hrany autíčka chránia deti pred zraneniami. Výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky, ktorá sa dá veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Detský nakladač Sansibar je chránený UV stabilizátormi, takže bude dlhé roky žiarivý a farby nevyblednú ani pri používaní vonku v pieskovisku. Výrobca BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku až 3 roky.

Nakladač pre deti Sansibar od výrobcu BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery23*10*12 cm
Celková výška12 cm
Celková dĺžka23 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Koleságumene
Farbačierna
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné