Nakladač pracovný stroj Maxi BIG Power Worker so sedadlom 73 cm s gumenými kolieskami

Popis produktu

BIG Maxi nakladač je moderná a kvalitná hračka pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Detský pracovný voz má mäkké gumené kolesá, ktoré deťom umožnia hru aj v interiéri. Nakladač pre deti v krásnom žltom vyhotovení je vyrobený z kvalitného plastu priamo v Nemecku. Robustný nakladač ponúka sedadlo s nosnosťou až 50 kg, na ktorej dieťa pohodlne sedí. Pomocou kľuky dieťa ovláda pohyb ramena s lyžicou s veľkým objemom. Detské pracovné auto neobsahuje malé časti a deti sa s ním zahrajú na dvore, záhrade, pieskovisku a taktiež vnútri. Hra s nakladačom rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský nakladač je dlhý až 73 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade zašpinenia môžete nakladač umyť pod tečúcou vodouDetský pracovný stroj nakladač Maxi je chránený UV filtrom s ochranou proti slnečnému žiareniu, takže si hračka zachová krásne farby po dlhý čas. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Celkové rozmery nakladača sú 73*30*34 cm.

Maxi nakladač BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery73*30*34 cm
Celková výška34 cm
Rozmery balenia75*33*63 cm
Celková dĺžka73 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Nosnosť50 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.