Nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm žltý od 24 mes

Popis produktu

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladačgumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivé rameno s veľkou lyžicou s kapacitou 0,5 l prispôsobenou pre detské rúčky. Ramenom sa dá hýbať hore a dole, a podobne sa dá samostatne hýbať aj lyžicou. Detský nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nakladačom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Veľký detský nakladač je dlhý až 47 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský nakladač BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Veľký nakladač BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka47 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.