Nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm+transportér a bager s prilbou dĺžka 41 cm od 24 mes

Popis produktu

Set nakladač Power BIG, transportér a bager s prilbou a pracovnými rukavicami zaručene očarí každého malého chlapca od 2 rokov, ktorý túži po svojich vlastných pracovných strojoch. Set hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže nielen ušetríte, ale aj prekvapíte svoje deti kvalitnými hračkami od nemeckého výrobcu BIG a francúzskeho Smoby. Hračky z radu Power BIG v žltej farbe pripomínajú reálne stavebné stroje, vďaka realistickému prevedeniu a dizajnu sa deti zahrajú na ozajstných stavbárov.

Detský nakladač Power BIG pracovný stroj dĺžka 47 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladač má jemné kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivé rameno s veľkou lyžicou s kapacitou 0,5 l prispôsobenou pre detské rúčky. Ramenom sa dá hýbať hore a dole, a podobne sa dá samostatne hýbať aj lyžicou. Detský nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - nakladačom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Veľký detský nakladač je dlhý až 47 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský nakladač BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Detské autá transportér a bager Power BIG pracovné dĺžka 41 cm od 2 rokov

Súprava pracovných áut Power BIG predstavuje fantastickú sadu autíčok na hranie, s ktorými zábava nikdy nekončí. Veľké auto predstavuje transportér s dlhou plošinou, ktorej veľkosť je akurátna pre menší bager. Chlapci si tak jednoducho naložia bager na plošinu transportéra a vyberú sa s ním na cesty. Transportér má v zadnej časti rampu, ktorá počas jazdy udrží bager na plošine. Keď ho chcete vybrať, rampa sa jednoducho spustí dole.

Pracovné autíčka majú gumené kolieska, ktoré sú odolné. Kolieska sa ľahko čistia a nezanechávajú stopy na podlahe. Detský transportér a bager majú žltú farbu, sú dokonale zladené. Dizajn autíčok na hranie bol špeciálne navrhnutý tak, aby ich deti mohli ľahko chytiť, tlačiť, prenášať a manipulovať s nimi. Sú vhodné pre deti od 2 rokov.

Pracovná sada Bob the Builder Smoby helma a rukavice

Pracovná sada Bob the Builder v sebe skrýva kvalitné detské pracovné rukavice a žltú helmu v univerzálnej veľkosti, ktoré sa zapáčia každému šikovnému dieťaťu od 3 rokovRukavice aj helma sú ozdobené logom obľúbenej animovanej postavičky - Bob Staviteľ, ktorého poznajú tisíce detí. S touto pracovnou sadou si vaše dieťa bude pripadať ako skutočný opravár. Hry na povolania u detí rozvíjajú komunikačné jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých, získajú pocit zodpovednosti. Sada pracovných doplnkov je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a vydrží deťom dlhé roky.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery47*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka47 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbažltá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné