Náhradné kolesá BIG čierne k odrážadlám Bobby Car 4 kusy

Popis produktu

Deti milujú škripot kolies na asfalte, ak uprednostňujete tichšiu jazdu, značka BIG ponúka náhradné kolesá vhodné na všetky odrážadlá Bobby Car. Kvalitné čierne kolieska sú vyrobené zo špeciálnej gumovej zmesi, ktorá dodáva náhradným kolesám špecifické vlastnosti. Jazda s týmito kolesami je oveľa tichšia, lepšie sa prispôsobujú aj náročnejším terénom ako je napríklad záhrada.

Súčasťou sady štyroch náhradných kolies je aj montážne zariadenie a upevňovanie spony na kolesá. Tieto alternatívne kolieska môžete využiť aj na predĺženie životnosti odrážadiel BIG. Kolesá trpia najviac opotrebovaním, ak máte viac detí a chcete, aby sa aj mladšie deti neskôr vozili na odrážadle BIG Bobby Car, náhradné kolesá môžu slúžiť ako rezerva pre neskoršie použitie. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Odporúčame.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery15*15*4 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.