Náhradné diely k vláčikodráhe Train Engine Shed Eichhorn depo pre vlaky s koľajnicami 32 cm dĺžka

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Engine Shed od nemeckého výrobcu Eichhorn zabavia všetky šikovné deti od 3 rokov, ktoré majú rady vláčiky. Čaká na nich kvalitné vlakové depo s 3 pohyblivými červenými bránami, viacsmerová koľajnica a nárazník. Deti sa tak budú môcť zahrať na vlakových konštruktérov a opravárov, s depom si jednoducho rozšíria svoju vláčikodráhu a zažijú množstvo realistických zážitkov. S týmito doplnkami si deti rozvíjajú predstavivosť, logické myslenie a zároveň získavajú pocit zodpovednosti. Depo s koľajnicou dosahuje celkovú dĺžku 32 cm je vyrobené z prvotriedneho bukového dreva a odolných plastov, takže vydrží vo vašej rodine po dlhé roky.

Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených doplnkov podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným oddychom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate s prvotriednymi dielmi a príslušenstvom. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Jemné a sýte farby na doplnkoch v kombinácii s prírodným materiálom rozveselia každú detskú izbičku a precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia14*29*25 cm
Celková dĺžka32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.