Náhradné diely k vláčikodráhe Train Soundstation Eichhorn elektronická železničná stanica so 4 zvukmi

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Soundstation od nemeckého výrobcu Eichhorn ponúknu deťom od 3 rokov fantastickú elektronickú železničnú stanicu z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Nádherná stanica s červenou strechou očarí deti na prvý pohľad, pričom dokáže vydávať 4 zvuky, ktoré prinesú deťom realistickejšie zážitky pri hre na výpravcov a rušňovodičov. Chlapci a dievčatá ovládajú zvukový modul pomocou 4 tlačidiel, ktoré sú umiestnené na streche. Drevená stanica pomôže deťom rozvíjať ich predstavivosť, logické myslenie a zabavia sa pri počúvaní staničných oznámení.

Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených doplnkov podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným oddychom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate s prvotriednymi dielmi a príslušenstvom. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Jemné a sýte farby na doplnkoch v kombinácii s prírodným materiálom rozveselia každú detskú izbičku a precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Stanica má dĺžku 20,5 cm a výšku 14 cm, je perfektným rozšírením stavebníc Eichhorn.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia11*25*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.