Náhradné diely k vláčikodráhe Train Spares Set Eichhorn

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Spares Set od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavujú kvalitné príslušenstvo, s ktorým si dieťa od 3 rokov dokáže opraviť svoje obľúbené vláčiky a rušne. V sade sa nachádzajú ložiská pre kolesá, spojovacie čapy, kolesá, magnety a klinčeky, ktoré naplno zamestnajú všetkých malých konštruktérov a mechanikov. Drevené diely sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. S technickým príslušenstvom a doplnkami si deti rozvíjajú predstavivosť, logické myslenie, zlepšujú si jemnú motoriku pri práci s malými dielikmi.

Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených doplnkov podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným oddychom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate s prvotriednymi dielmi a príslušenstvom. Zlepšujú si technickú predstavivosť, učia sa dívať na veci iným spôsobom a objavujú nové herné možnosti. Jemné a sýte farby na doplnkoch v kombinácii s prírodným materiálom rozveselia každú detskú izbičku a precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia3*10*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,04 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.