Náhradné diely k vláčikodráhe Train Track Set Large Eichhorn zakrivené koľajnice na predĺženie rôzne dĺžky 10 kusov

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Track Set od nemeckého výrobcu Eichhorn sú skvelým prekvapením pre deti od 3 rokov, ktoré by si rady prispôsobili svoju dráhu podľa svojich predstáv. Nadčasová 10-dielna sada obsahuje 4 diely dlhých koľajníc, 2 krátke koľaje a 4 zakrivené koľaje. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Doplnkové koľajnice z dreva pomôžu deťom s rozvíjaním predstavivosti, logického myslenia a hra na povolanie inžinierov a konštruktérov bude ešte realistickejšia.

Nemecká kvalita a originálny vzhľad drevených koľajníc podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným relaxom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu budúcej trate, tak ako skutoční inžinieri. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Prvotriedne drevo, ťažené a použité pri výrobe ekologickým spôsobom, prinesie do detskej izbičky útulnú a príjemnú atmosféru. Precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia7*25*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,52 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.