Náhradné diely k vláčkodráhe Train Remote Controlled Train Eichhorn vlak na diaľkové ovládanie s 5 funkciami 20,5 cm dĺžka

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Remote Controlled od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavujú perfektné rozšírenie drevených vláčkodráh pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Tešiť sa môžu na červeno-bielu elektronickú lokomotívu s 5 funkciami, s ktorou zažijú nové dobrodružstvá na svojej obľúbenej vlakovej trati. Lokomotíva disponuje funkciou štart/zastavenie, dokáže sa pohybovať dopredu/dozadu a takisto dokáže vydávať zvuk. Deti ju ovládajú pomocou diaľkového ovládača, čím zažijú realistické zážitky pri hre na rušňovodičov, rozvíjajú si predstavivosť a logické myslenie. Lokomotíva dosahuje celkovú dĺžku 20,5 cm a je vyrobená z kvalitného dreva a odolných plastov.

Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených doplnkov podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným relaxom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate s prvotriednymi dielmi a príslušenstvom. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Originálne farby na lokomotíve Eichhorn rozveselia každú detskú izbičku a precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. 

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia5*30*20 cm
Celková dĺžka20,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,22 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.