Náhradné diely k vláčikodráhe Train Level Crossing Eichhorn magnetický železničný priechod s rampami 4 diely

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Level Crossing od nemeckej značky Eichhorn predstavujú perfektný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré potrebujú rozšíriť drevenú dráhu pre svoj vláčik. Praktická 4-dielna sada obsahuje magnetický železničný priechod so signalizáciou a pohyblivými rampami, drevenú koľajnicu s dĺžkou 20,5 cm spolu s prepájacím podkladom. Moderné rozšírenie je vyrobené prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Magnetický prechod s rampami pomôže deťom s rozvíjaním predstavivosti, logického myslenia a hra na povolanie konštruktérov vlakových dráh bude ešte zábavnejšia.

Nemecký dizan a vysoká kvalita drevených koľajníc podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným relaxom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate, tak ako skutoční inžinieri. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Prvotriedne drevo, ťažené a použité pri výrobe ekologickým spôsobom, prinesie do detskej izbičky útulnú a príjemnú atmosféru. Precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery6*25*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.