Náhradné diely k vláčikodráhe Train Big Track Set Eichhorn na predĺženie trate 44 dielov

Popis produktu

Náhradné diely k vláčikodráhe Train Big Track Set od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelý darček pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré si vďaka nim dokáže predĺžiť dráhu podľa svojich vlastných predstáv. Originálna súprava obsahuje až 44 dielov koľajníc rôznych tvarov a dĺžiek. Sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Doplnkové koľajnice z dreva pomôžu deťom s rozvíjaním predstavivosti, logického myslenia a hra na povolanie stavebného inžiniera bude ešte realistickejšia.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita drevených koľajníc podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčikodráh je pre deti príjemným relaxom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu budúcej trate, tak ako skutoční technici. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Prvotriedne drevo, ťažené a použité pri výrobe ekologickým spôsobom, prinesie do detskej izbičky útulnú a príjemnú atmosféru. Precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.