Náhradné diely k vláčikodráhe Train Engine Shed Eichhorn železničné depo s koľajnicami 6 dielov

Popis produktu

Železničné depo s koľajnicami Train Engine Shed od nemeckej značky Eichhorn predstavujú skvelé rozšírenie vláčkodráh, je vhodné pre malých konštruktérov od 3 rokov. Železničné depo s koľajnicami je vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Štýlové depo je vyhotovené v jemných a zároveň sýtych farbách, ktoré očaria každé dieťa. Originálna 6-dielna súprava obsahuje depo, 2 rovné koľajnice, 1 rozbočovaciu koľajnicu a 2 nárazníky, takže sa deti vynikajúco zabavia pri hre na povolanie rušňovodičov a mechanikov. S týmito doplnkami si deti rozvíjajú predstavivosť, logické myslenie a zároveň získavajú pocit zodpovednosti. Celková dĺžka súpravy je 35 cm.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita drevených dielov podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladanie vláčkodráh je pre deti príjemným oddychom a zároveň majú možnosť plánovať výstavbu novej a väčšej trate s prvotriednymi dielmi a príslušenstvom. Zlepšujú si jemnú motoriku a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Jemné a sýte farby na doplnkoch v kombinácii s prírodným materiálom rozveselia každú detskú izbičku a precízne spracované detaily zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Celková dĺžka35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.