Nafukovacie kreslo Cotoons Smoby s didaktickým stolom modré od 6 mes

Popis produktu

Smoby nafukovacie kreslo s didaktickým stolom Cotoons je nádherná a veľmi pohodlná sedačka pre deti od 6 mesiacov. Najmenšie deti, ktoré sa ešte len učia sedieť sa veľmi potešia tomuto mäkkému kresielku, ktoré prichádza v modrej farbe, je ideálne pre najmenších chlapcov. Kreslo deti podopiera, aby sa cítili pohodlne a nepadali do strán. Nafukovacia sedačka má lakťové opierky, textilný poťah, aby sa dieťatko počas sedenia nešmýkalo. Sedacia časť je vyrobená z rovnakého textilu, s otvormi na nožičky, takže dieťatko sedí bezpečne a stabilne. Výrazné farby podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti vašich najmenších, hebký povrch priláka každé najmenšie dieťatko. Hračka pre najmenšie deti má rozmery 66*70*46 cm, funguje na 2xAAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

O zábavu na kresle pre najmenších sa postará stôl s rôznymi elektronickými hračkami. Hračky na didaktickom stolíku pre deti sú veľmi zábavné. Dajú sa stláčať, otáčať, vydávajú rôzne zvuky a pekné melódie, tiež svetielkujú. Majú pestré farby a všelijaké tvary, napríklad kvetinka, mlyn, valček, krúžky a sú zdobené obrázkami rozprávkových postavičiek Cotoons. Stôl na hranie je didaktický, to znamená, že hračky prispievajú k optimálnemu vývinu a rozvoju inteligencie najmenších detí. Rozvíja sa jemná motorika, manuálne zručnosti, logické myslenie najmenších. Detský stôl na hranie má 3 pevné nohy, dá sa jednoducho napojiť na detskú nafukovačku alebo sa môže používať aj samostatne. Výhodou stolíka je voľný priestor v prednej časti, ktorý sa dá využiť na hranie sa s inými hračkami, na kreslenie alebo dokonca ako jedálenský stôl. Keď dieťatko vyrastie, detské kreslo môže používať na samostatné sedenie, bez opory stolíka.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Sedačka pre najmenších Smoby je vďaka viacúčelovému využitiu, nádhernému dizajnu a žiarivým farbám obľúbená u mnohých detí aj rodičov.

Vlastnosti

 • nafukovacie kresielko pre najmenších
 • pohodlné mäkké sedenie pre bábätko, využiteľné aj samostatne
 • didaktický stolík so zvukovými a svetelnými efektmi
 • odpojiteľný stôl na 3 nohách, využiteľný aj samostatne
 • viacero didaktických hračiek
 • textilný poťah proti šmýkaniu
 • z odolného, zamatovo jemného plastu
 • vhodné od 6 mesiacov
 • atraktívny dizajn
 • funguje na 2xAAA batérie
 • farebne vhodné hlavne pre chlapcov
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*70*46 cm
Rozmery balenia45*95*45 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,70 kg
NoteBattery: 2x AAA, LR03
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.