Silikónový multidávkovač na jedlo Beaba predstavuje praktickú pomôcku do kuchyne, v ktorej zamrazíte chutné kaše pre vaše deti, pripravíte zdravé dezerty a dokonca aj nanuky. Multidávkovač sivej farby je vyrobený z kvalitného hrubého silikónu je vhodný do mrazničky, mikrovlnky či rúry, pretože zvládne aj extrémne teploty od -55°C až do 210 °C. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá a vďaka mäkkému silikónu z neho zmrazené porcie jedla jednoducho vyklopíte a rozmrazíte v parnom variči Beaba Babycook®. Silikónový multidávkovač na jedlo Beaba má 6 oddelených dávok s objemom 90 ml. Dávkovač na jedlo je chránený viečkom, ktoré zaručí, že ešte nezmrazené jedlo sa v mrazničke nevyleje. Multidávkovač z prvotriedneho silikónu je vhodný do umývačky riadu a je BPA free.
Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

| Vek | Od 0 mesiacov |
| Pôvod | Vyrobené vo Francúzsku |
| Rozmery | 20*19*5 cm |
| Celková výška | 5 cm |
| Rozmery balenia | 20*5*23 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 170 g |
| Objem | 6 x 90 ml |
| Poznámka | Material: Silicone |
| Farba | šedá |
| Set produktov | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...