Multiaktívne hryzátko Colors-My Activity Rattle Kaloo s hrkálkou 30 cm pre najmenších

Popis produktu

Kaloo multiaktívne hryzátko s hrkálkou Colors-My Activity Rattle je pekná hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má veľkosť 30 cm, pomocou šnúrky ho môžete zavesiť nad postieľku alebo autosedačku. Plyšová hračka pre najmenších je prevedená vo veselých farbách, ktoré zaujmú kažé bábätko. Hryzátko pre bábätká v tvare kolieska pomôže pri raste detských zúbkov. Na plastovom koliesku sú zavesené rôzne zvieratká vo veselých farbách, ktorých súčasťou je hrkálka a tiež pri stlačení vydávajú šuštiace zvuky. To všetko pomáha rozvíjať citlivý detský sluch, orientuje to bábätká na vonkajší svet, podnecuje ho to k skúmaniu a objavovaniu svojho prostredia. Hryzátko s plyšovými zvieratkami je krásna hračka pre najmenších, s ktorou sa zabavia na dlhý čas.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Hryzátko s hrkálkou a plyšovými hračkami je prevedené v pestrých a výrazných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hračke pre najmenšie deti nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. V prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodné aj šuštiace hryzátko Kaloo

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je treba hračku nechať voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu s hryzátkom a hrkálkou
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • veľkosť 30 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • pranie pri 30°, potom nechať voľne usušiť
  • ideálna na hranie, rozvoj motoriky, rast zúbkov najmenších detí
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.