Motorová píla elektronická Black&Decker Chainsaw Smoby so zvukom

Popis produktu

Motorová píla elektronická od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúcu pracovnú hračku pre chlapcov už od 3 rokov. Elektronická píla dokáže pri pílení vydávať zvuky ako skutočná píla, vďaka čomu získajú deti realistické zážitky. Je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov so zaoblenými hranami, je maximálne bezpečná pre hru detí. Detská píla s motívom pracovného náradia Black&Decker očarí deti na prvý pohľad, zabavia sa s ňou na dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí remeselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, hravým spôsobom sa približujú k svetu dospelých, získavajú nové poznatky. Pri hre s motorovou pílou si rozvíjajú jemnú motoriku, technickú predstavivosť a logické myslenie. Učia sa sústrediť na nové veci, objavujú a skúmajú nové materiály, tvary a farby. Pracovné hračky umožňujú deťom vyskúšať si rôzne povolania, pri ktorých riešia rôzne technické problémy a učia sa improvizovať. Detská píla Smoby má rozmery 40*10*14 cm, je dokonale prispôsobená pre malé detské rúčky.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*10*14 cm
Rozmery balenia44*17*14 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 3 x AA (included)
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.