Drevené morské zvieratá na poličke 30 ks Coastal set Tender Leaf Toys

Popis produktu

Drevené morské zvieratká na poličke je nádherná súprava zvieratiek pre deti od 3 rokov, ktorú si obľúbia na prvý pohľad. Sadu morských zvieratiek navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a vyznačuje sa pravým britským vzhľadom. Deti sa môžu tešiť na originálne maľované zvieratká, medzi ktorými sú 3 korytnačky, 3 delfíny, 3 lietajúce ryby, 3 vtáci, 3 tulene, 3 čajky, 3 kraby, 3 veľryby, 3 tučniaci, 3 krabi pustovníci. Deti si tak budú môcť vytvoriť vlastný podmorský svet a vymýšľať nové príbehy a dobrodružstvá. Figúrky si môžu po hre uložiť do krásnej poličky s 10 priehradkami, ktorá je zdobená obrázkom koralov a nápisom Coastal Creatures.

Celá súprava je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Štýlová sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn doplnkov v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať so zvieratkami v  radostnej atmosfére. Zvieratká od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Zvieratká deti využijú naplno - môžu sa s nimi hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich využiť pri hre s ďalšími hračkami. Rozmery poličky sú 37*8*26 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 30 figúriek - 3 z každého druhu zvierat
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery37*8*26 cm
Celková výška26 cm
Rozmery balenia38*8*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...