Lietajúci tanier The Ultimate Spiderman Mondo 21 cm

Popis produktu

Lietajúci tanier od talianskeho výrobcu MONDO s motívom obľúbeného detského hrdinu - Spidermana. Moderný design tohto lietajúceho taniera je špeciálne navrhnutý, aby mal čo najlepšie aerodynamické vlastnosti. Je vyrobený z pružného a ľahkého plastu, veľmi dobre lieta a navyše pekne vyzerá. Tanier má priemer 21 cm, čím sa zaraďuje medzi stredne veľké lietajúce taniere. Určite prinesie radosť všetkým deťom.

Lietajúce taniere sú populárne ako aj medzi deťmi, tak aj medzi staršími. Ideálne na bláznenie sa niekde na pláži, prípadne v prírode, pri jazere či v parku. S lietajúcim tanierom sa dá zahrať najmä skupinovo (aspoň dvaja hráči), no keď sa inak nedá, zabaví sa s ním aj jednotlivec. Dôležité je pamätať si, že na hod lietajúcim tanierom treba využívať najmä pohyb v zápästí.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské lietajúce taniere.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery21 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.