Lietajúci tanier Barbie Mondo 21 cm

Popis produktu

Lietajúci tanier od talianskeho výrobcu MONDO s motívom najznámejšej bábiky - Barbie. Moderný design tohto lietajúceho taniera je špeciálne navrhnutý, aby mal čo najlepšie aerodynamické vlastnosti. Je vyrobený z pružného a ľahkého plastu, veľmi dobre lieta a navyše pekne vyzerá. Tanier má priemer 21 cm, čím sa zaraďuje medzi stredne veľké lietajúce taniere. Určite prinesie radosť všetkým deťom, a to hlavne dievčatám.

Lietajúce taniere sú populárne ako aj medzi deťmi, tak aj medzi staršími. Ideálne na bláznenie sa niekde na pláži, prípadne v prírode, pri jazere či v parku. S lietajúcim tanierom sa dá zahrať najmä skupinovo (aspoň dvaja hráči), no keď sa inak nedá, zabaví sa s ním aj jednotlivec. Dôležité je pamätať si, že na hod lietajúcim tanierom treba využívať najmä pohyb v zápästí.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské lietajúce taniere.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery21 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.