Lopta na skákanie Kangaroo Thomas Mondo 50 cm

Popis produktu

Detská lopta na skákanie Kangaroo Thomas. Rokmi overená klasická verzia skákacej lopty; lopta má dve gumené držadlá, za ktoré sa dieťa pri hre drží. Skákacia lopta má peknú farbu a potlač lokomotívny zo seriálu Thomas & Friends (výrobca MONDO je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov). Skákadlo Kangaroo Thomas má priemer 50 cm a je vyrobené z kvalitného a odolného PVC materiálu, ktorý vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.

Lopty na skákanie pre deti, alebo, ak chcete, skákadlá, skákacie lopty či hopsadlá, sú mimoriadne zábavnou a už tak trochu aj tradičnou hračkou pre deti. Dieťa si na loptu sadne, chytí sa gumených držadiel a odráža sa, čím na lopte posediačky skáče. Hopkať sa dá aj vnútri aj vonku. Okrem veľkej zábavy ide aj o zdravý aeróbny pohyb, ktorý je pre správny vývin dieťaťa dôležitý. Ide o pomerne bezpečnú hračku.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov aj z PVC, dodržiava prísne bezpečnostné normy stanovené Európskou Úniou a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské skákacie lopty.

Hračka má priemer 50 cm a je vhodná pre deti od 3 rokov. Maximálne zaťaženie 70 kg.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery50 cm
Rozmery balenia17,5*8*22 cm
Nosnosť70 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.