Kolieskové korčule Doc McStuffins Mondo s chráničmi veľkosť 22-29

Popis produktu

Krásne detské korčule Doc McStuffins. Majú mimoriadne pekný dizajn, krásnu fialovo-ružovú farbu a motív postavičky Doc McStuffins. Na nôžkach dobre sedia a pohodlne sa nosia. Veľkosť korčúľ pre deti Doc McStuffins je do značnej miery univerzálna a dá sa jednoduchým spôsobom prispôsobiť na nôžky v rozmedzí čísel 22-29. Korčule Doc McStuffins sú vyrobené z tých najkvalitnejších plastových materiálov, ktoré sa len tak ľahko nezničia. Vhodne rozmiestnené kolieska po oboch stranách nôžky z nich robia výborné prvé detské korčule na učenie. Rovnováha sa na nich udrží oveľa jednoduchšie ako na klasických korčuliach, ktoré majú kolieska len v jednom rade.

 Kvôli pevnejším kolieskam tieto detské korčule odporúčame používať na povrchu bez väčších nerovností. Keďže deti sa v zápale hry a pri učení sa korčuľovania môžu zraniť, ku korčuliam je v cene sada chráničov Doc McStuffinsChrániče sú kvalitné, pevné, pohodlné a ľahko sa dajú nasadiť. Ochránia dieťa pred úrazom kolien a lakťov, ku ktorým by bez chráničov mohlo dochádzať pomerne často, čo platí aj pre skúsenejších detských korčuliarov. 

Chrániče odporúčame použiť pri každom korčuľovaní. Korčule aj chrániče dodávame v praktickom peknom obale na zips, do ktorého sa po korčuľovaní môžu odložiť. Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a hračiek a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii štvorkolieskové korčule pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
Rozmery22-29 size
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.