Trojkolesová kolobežka Ninja korytnačky Mondo

Popis produktu

Mondo detská trojkolesová kolobežka Ninja korytnačky je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Krásne a originálne prevedenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každé dieťa. Kolobežka je vhodná najmä pre chlapcov ktorí obľubujú motív akčných komiksových postavičiek. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s krásnym obrázkom, aby bola zabezpečená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa.

Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa  v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Kolobežka pre deti Ninja korytnačky má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Držadlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Celá kolobežka je prevedená v krásnej zeleno-fialovej farebnej kombinácii, motívu obľúbenej rozprávky o korytnačkách Ninja.

Kolobežka je doplnená o praktickú tašku s rozprávkovým motívom, ktorá je odnímateľná. Deti jazdu na kolobežke milujú a je to skvelá forma pohybovej aktivity. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Detská kolobežka Mondo je vďaka trom kolieskam omnoho stabilnejšia a preto je vhodná pre malé deti už od 3 rokov. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka má nosnosť 20 kg.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Nosnosť20 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné