Skateboard Jake a Piráti z Krajiny Nekrajiny Mondo

Popis produktu

Pekný a kvalitný skateboard pre deti MONDO Jake. Má krásnu obojstrannú potlač s motívom Jakea z rozprávky Jake and the Neverland Pirates. Kvalitná konštrukcia tohto detského skateboardu, ktorý je vyrobený z pevného lakovaného dreva, zaručí, že sa len tak ľahko nezničí. Rozmery skateboardu sú dostatočne veľké na to, aby sa dal používať pohodlne a je tak ideálnym skateboardom na učenie.

Mechanizmus, držiaci kolieska, je precízne vypracovaný. Kolieska sú v ňom uchytené pevne, idú ľahko a nezadrhávajú sa. Majú rozmery 5*3,6 cm a, aj keď sú kvalitné a niečo vydržia, po veľkom opotrebení sa dajú ľahko vymeniť.

Detské skateboardy sú populárnymi športovými hračkami, zameranými na aktívnu zábavu. Okrem toho, že jazdenie na skateboarde je zábavné, ide aj o druh športu, pri ktorom dieťa zdravo využije svoju energiu pohybom na čerstvom vzduchu.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a hračiek a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii skateboardy pre deti.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
Rozmery80*20 cm
Kolesá5*3,6 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.