Kolieskové korčule Hello Kitty Mondo s prilbou a chráničmi veľkosť 22-29

Popis produktu

Mondo detské korčule Hello Kitty od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 3 rokov majú mimoriadne pekný dizajn, modro-ružovú farbu a motív mačičky Hello Kitty. Na nôžkach dobre sedia a pohodlne sa nosia. Veľkosť korčúľ pre deti Hello Kitty je do značnej miery univerzálna a dá sa jednoduchým spôsobom prispôsobiť na nôžky v rozmedzí čísel 22-29. Korčule Hello Kitty sú vyrobené z tých najkvalitnejších plastových materiálov, ktoré sa len tak ľahko nezničia. Vhodne rozmiestnené kolieska po oboch stranách nôžky z nich robia výborné prvé detské korčule na učenie. Rovnováha sa na nich udrží oveľa jednoduchšie ako na klasických korčuliach, ktoré majú kolieska len v jednom rade. Kvôli pevnejším kolieskam tieto detské korčule odporúčame používať na povrchu bez väčších nerovností.

Keďže deti sa v zápale hry a pri učení korčuľovania môžu zraniť, ku korčuliam je v cene sada chráničov a prilba Hello Kitty. Prilba spĺňa všetky bezpečnostné štandardy Európskej únie a spoľahlivo ochráni hlavičku dieťaťa pred tvrdými nárazmi. Chrániče sú kvalitné, pevné, pohodlné a ľahko sa dajú nasadiť. Ochránia dieťa pred úrazom kolien a lakťov, ku ktorým by bez chráničov mohlo dochádzať, čo platí aj pre skúsenejších detských korčuliarov. Prilbu a chrániče odporúčame použiť pri každom korčuľovaní. Korčule aj chrániče dodávame v peknej a praktickej taške na zips, do ktorej sa po korčuľovaní môžu korčule odložiť.

Za výrobou širokej škály hračiek Mondo  je starostlivý prístup k práci, inováciám a detským potrebám. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a hračiek a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii štvorkolieskové korčule pre deti. Výrobky od spoločnosti Mondo spĺňajú prísne európske kritériá kvality. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery22-29 size
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.