Kolobežka Hello Kitty Scooter Twist & Roll Mondo otočná

Popis produktu

Mondo trojkolesová kolobežka Twist & Roll Hello Kitty je úžasná a kvalitná detská kolobežka. Je prevedená v motíve mačičky Hello Kitty, ktorá je veľmi obľúbenou u detí. Farebné prevedenie kolobežky je v krásnom odtieni staroružovej a šedej farby. Má mäkké riadidlá, príjemné na dotyk, a celá je vyhotovená s množstvom rozprávkových obrázkov. Detská kolobežka má kvalitné kolieska s rozdielnym priemerom predných a zadného kolieska. Po ich opotrebovaní sa dajú jednoduchým spôsobom odmontovať a vymeniť za nové.

Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter. Výhodou tejto rozprávkovej detskej kolobežky je jej otočné ovládanie. Pri naklonení do strany sa kolieska otáčajú tam, kam chce dieťa. Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť. Nosnosť kolobežky je do 50 kg. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Jazda na kolobežke prispieva k detskému zdraviu. Je to skvelá forma pohybovej aktivity vonku s kamarátmi, kde si dieťa nielen posilňuje opornú sústavu, ale cibrí si aj rozvahu a učí sa rešpektovať pravidlá premávky na ihrisku.

Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú. Rozmery detskej kolobežky sú 12*68*40 cm. Kolobežka má pevnú kovovú konštrukciu vyrobenú z ľahkých materiálov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery12 x 68 x 40 cm
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.